יצירת קשר

לפרטים נוספים אנא מלא/י את פרטייך וניצור עימך קשר בהקדם.

שם
טלפון
אימייל
הודעה

חדשות

  • צוואות וירושות תחום הצוואות והירושות מהווה תחום נוסף בתוך תחום המעמד האישי. בענייני צוואות רצון המצווה הוא הנושא החשוב ביותר.
  • דיני המשפחה והמעמד אישי תחום דיני המשפחה הינו תחום קשה ומורכב. המדובר בסכסוכים הנוגעים "בנימי הנפש", סכסוכים אשר קובעים גורלות. סכסוכים אשר מכריעים ענייני רכוש ועניינים כספיים.
  • גישור ומשא ומתן תחילתו של כל סכסוך משפטי הינו באירוע הגורם להיווצרותה של  עילת תביעה. אירוע זה מסמן  את תחילתה של מגמת ההידרדרות ביחסי הצדדים.
  • הושג הסכם גישור במקרקעין הושג הסכם גישור בסכסוך מקרקעין המוכר יפעל להעברת זכויות הבעלות הקונה יסייע בפעולות לאישור פיצול החלקה
  • הושג הסכם פשרה בתביעת עבודה הושג הסכם פשרה לאחר מגעים מול חברה סביב סכום פיצויי פיטורין של עובד שעזב את החברה
ראשי

דיני המשפחה והמעמד אישי

תחום דיני המשפחה הינו תחום קשה ומורכב. המדובר בסכסוכים הנוגעים "בנימי הנפש", סכסוכים אשר קובעים גורלות. סכסוכים אשר מכריעים ענייני רכוש ועניינים כספיים.

אלו הם סכסוכים בין זוגות שנישאו והקימו בית בישראל והם עומדים עתה בפני פירוד ו"פירוק החבילה" . במקרים רבים צפוי פירוק החבילה להשפיע ולהכריע את גורלם של ילדי בני הזוג.

בעת פירוק התא המשפחתי עלולים בני הזוג , לעמוד זה מול זה, בפני שורה של תביעות בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה. בין השאר מדובר בתביעות למזונות האישה ולמזונות הילדים,  תביעות למשמורת על הילדים החזקתם ואופן גידולם, וכן תביעות לחלוקת הרכוש שנצבר בעת הנישואין.

בתיקים מעין אלה נוקט עורך דין רוזנפלד בגישה של טיפול ברמה גבוהה של רגישות תוך חתירה מתמדת לגישור ולפשרה, ולהנמכת גובה להבות הסכסוך. וכל זאת תוך שמירת ערוצי תקשורת פתוחים בכל הנושאים  ובייצוג עדין וענייני.

כל פרט ופרט נבדק לעומקו , ומושקע בו זמן רב ללימוד הנושא והסעיפים הנלווים לו. בעת הצורך מגייס המשרד גורמי עזר לניהול התיק בהתאם לרמת מורכבותו של כל תיק.  

לדוגמא, בתיק שהגיע לטיפול הבעל והאישה חיים עדיין יחדיו באותו הבית ויש להם 3 ילדים בגירים (מעל גיל 18) הבעל תאר בפנינו כי הצדדים נמצאים בסכסוך, "גבהה חומה ביניהם" אולם הוא עדיין מתגורר באותו הבית עם האישה, ומדי פעם פורץ ביניהם הסכסוך במלוא חריפותו. על הפרק עומדת אפשרות מכירת הבית ופנייה לערכאות משפטיות. השלב הראשון בטיפול בתיק היה בירור לעומק של מהות הסכסוך בין הצדדים, האם הוא בעל השלכות מידיות ויש לבצע באופן מידי הפרדת כוחות או שיש עדיין אפשרות שהצדדים ימשיכו לחיות ביחד. התיק מצוי עתה בהמתנה להחלטת בני הזוג.

בכל תיק נעשה קודם כל ניסיון לקדם פשרה וגישור תוך ניסיון לזהות את האינטרסים החשובים לצדדים.